Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #391475

TECHNIKO - MECHANIKO (Lietuvos ir užsienio šalių stambių pramonės/ gamybos kompanijų įrangos priežiūra)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Darbas su pramonės/ gamybos įmonėmis: esamais ir naujais klientais;
  • Plataus asortimento: slėginių žarnų ir lydinčių komponentų pardavimai;
  • Kompleksinis klientų aptarnavimas (konsultavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, vykimas pas klientus, darbas dirbtuvėje ir prekių sandėlyje).

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis techninis inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis techninių produktų pardavimuose pardavimuose nuo 1 metų;
  • B kategorijos vairuotojo teisės;
  • Lenkų kalbos mokėjimas (bendravimas su Lenkijoje esančia motinine kompanija).

  • Fiksuotą 600-800 eurų/mėn. neto atlyginimą bandomuoju laikotarpiu (priklauso nuo patirties);
  • 800 eurų/mėn. neto atlyginimą po bandomojo laikotarpio;
  • 300 - 500 eurų/ mėn. priedus;
  • Įmonės automobilį darbo reikalams;
  • Nuolatinius profesinius mokymus;
  • Aukštą kompanijos kultūrą.

Darbo skelbimo numeris
#391475

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 18 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 19 d.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) klientė – užsienio kapitalo įmonių grupė, beveik 30 metų sėkmingai dirbanti pramonės ir gamybos įrangai skirtų komponentų didmeninės bei mažmeninės prekybos srityje ir atstovaujanti žymius pasaulio gamintojus.
Įmonių grupė valdo 7 filialus, esančius Vidurio ir Rytų Europos bei Vidurinės Azijos šalyse.

Lietuvos filialui, plečiančiam savo kolektyvą, darbui Vilniuje ieškome

Daugiau