Naujausi skelbimai

Techninio palaikymo skyriaus inžinierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 85554

Darbo skelbimo numeris

85554

Darbo aprašymas

Produkto palaikymas ir testavimas, dokumentacijos rašymas, bendravimas techninio palaikymo klausimais su klientais, produkto apmokymai.

Reikalavimai

- Aukštesnysis (aukštasis) techninis išsilavinimas, gali būti paskutinio kurso studentas.
- Gebėjimas greitai savintis technines naujoves, analitinis mąstymas.
- Geras mokėjimas lietuvių, anglų, rusų kalbų (Ispanų/Prancūzų/Vokiečių/Lenkų kalbų mokėjimas - pranašumas).
- Raštingumo įgūdžiai (dokumentacijos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis kūrimas).
- Bendravimo įgūdžiai.
- Puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai (tinklo protokolai, client-server aplikacijos).
- GSM, GPS technologijos žinojimas – privalumas.
- Techniškai pasikaustęs - schemotechnikos, elektrotechnikos žinojimas, darbo patirtis techninėje įmonėje (apsaugos sistemos, silpnos srovės) - pranašumas.

Įdomų ir dinamišką darbą, karjeros galimybes sparčiai augančioje kompanijoje, socialines garantijas, konkurencingą darbo užmokestį.

Papildoma informacija

CV siųsti: cv@teltonika.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 2 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 26 d.

Naujausių IT/elektronikos technologijų projektavimas/gamyba/eksportas.
GSM/GPRS/GPS/3G produktų gamintojas.