Naujausi skelbimai

Techninis dizaineris (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105718

Darbo skelbimo numeris

105718

Darbo aprašymas

- Komandinis darbas ofise Kaune;
- HTML, XHTML, "Smarty templates" ir naujienlaiškių šablonų kūrimas pagal dizainerio pateiktus eskizus;
- Svetainių dizaino karpymas;
- Dizaino elementų paišymas. Idealiu atveju, jeigu būtų gabumai ir noras, turėtume įvairių web dizaino darbų;
- Pastovus darbas, visą darbo dieną.

Reikalavimai

- Darbo patirties šioje srityje;
- HTML, XHTML, CSS 1/2;
- JavaScript, AJAX minimali patirtis;
- PHP ir Smarty ruošinių (templates) bazinės žinios;
- Sugebėjimas viską atlikti pagal W3C rekomendacijas bei standartus;
- Kruopštumas, atidumas, atsakingumas, sugebėjimas laikytis projektų terminų;
- Entuziazmas, savo darbo vertinimas;
- Geros anglų kalbos žinios.

Privalumai:
- Web dizaino kūrimo sugebėjimai;
- Patirtis su Flash;
- Patirtis su XML, XSLT;
- Vokiečių, rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

- Įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
- Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
- Geras darbo sąlygas, tarptautinę patirtį;
- Patirtį įgyvendinant sudėtingus ir įdomius projektus;
- Vidinius ir išorinius mokymus;
- Komandinį darbą biure Kaune;
- Atlyginimą pagal patirtį ir sugebėjimus;

Papildoma informacija

Savo CV anglų kalba su darbų pavyzdžiais siųskite el. paštu personalas@nfq.lt arba per www.cvonline.lt sistemą, arba adresu K.Petrausko g. 26, 44158 Kaunas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 18 d.

NFQ įmonių grupę sudaro įmonės Vokietijoje ir Lietuvoje. Grupė veikia nuo 1999m., Lietuvoje - nuo 2002m.

Pagrindinės veiklos:
- Taikomosios programinės įrangos kūrimas;
- Internetinės rinkodaros paslaugos.

Specializacija:
- Dideli interneto projektai;
- Elektroninės komercijos sprendimai.

Pagrindinės rinkos: Vokietija ir Lietuva.

Klientai: Zend, Swoodoo, O2 Germany, Hitachi (Renesas Europe), Ingram Micro, Allianz, BMW, Premiere, Tiscali, Masterfoods, Logic United, PLAN.NET group, FIBA Europe, Sanitex, Senukai, Finasta, G4S (Falck Security), Acme grupė, Celsis, Fima, Rotary International ir kt.

UAB „Net Frequency“ dirba virš 60 aukštos kvalifikacijos specialistų.