Naujausi skelbimai

Techninis dizaineris-spaudos sistemos operatorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7686

Darbo skelbimo numeris

7686

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis: atlikti meninės ir komercinės grafikos skaitmeninę spaudą, t.y. priimti "sunkius"
grafinius, aukštos skiriamosios gebos failus, atlikti jų spalvines, geometrines ar korekcijas, paruošti
spaudai, suripuoti, spausdinti ant įvairių medžiagų plataus formato spausdintuvais Vutek ir HP.

Reikalavimai

Kandidatas privalo:
- gerai valdyti grafinio paruošimo programų paketus Adobe, MSOffice,
- įsisavinti naujas specializuotas: spalvų valdymo, ripavimo programas,
- domėtis šiuolaikinėmis spaudos technologijomis,
- gerai skirti spalvas, žinoti jų modelius,
- pageidautina, kad turėtų poligrafinį išsilavinimą ir praktinę darbo su paprastesnėmis sistemomis
patirtį,
- gerai kalbėti/rašyti lietuviškai ir angliškai.

Kiti reikalavimai: geras būdas, kruopštumas, tvarkingumas, darbštumas, lankstumas, lojalumas.

Siūlomas darbas perspektyvioje meninio-reklaminio profilio, šiuolaikinėje Skandinaviško įmonių
tinklo įmonėje, tarp aukštos kompetencijos kolektyvo narių, komfortiškoje ir estetiškoje biuro
aplinkoje, naudojant naujausias IT ir sertifikuotas firmos 3M ScotchPrint Graphics (TM) spaudos
technologijas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2005 m. liepos 28 d.
Įvestas:
2005 m. birželio 28 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1500 LTL per mėn.

Brand Factory Kaunas UAB - naujai reorganizuota, bet viena seniausiai rinkoje dirbančių Skandinavijos-Lietuvos reklamos ženklų ir skaitmeninės spaudos įmonė, atliekanti dizaino, spaudos, gamybos, montavimo ir projektų valdymo darbus visoje Lietuvoje ir ES. Įmonė yra autorizuota aukščiausios klasės ScotchPrint Graphics(TM) atspaudų su 0.5-8 metų garantija gamintoja, pastoviai investuojanti į modernias IT ir spaudos technologijas. Dizaino darbai atliekami MAC kompiuteriais, skaitmeninė spauda - VUTEK, SCITEX, INCA, HP spaudos sistemomis Lietuvoje, Estijoje, Suomijoje ir Švedijoje.