Naujausi skelbimai

Techninis dizaineris-spaudos sistemos operatorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7701

Darbo skelbimo numeris

7701

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis: atlikti meninės ir komercinės grafikos skaitmeninę spaudą, t.y. priimti "sunkius"
grafinius, aukštos skiriamosios gebos failus, atlikti jų spalvines, geometrines ar kitas korekcijas,
paruošti spaudai, atspausdinti ant įvairių medžiagų plataus formato spausdintuvais Vutek ir HP. Darbo
vieta aprūpinta galingomis PC ir MAC darbo stotimis.

Reikalavimai

Kandidatas privalo:
- gerai valdyti grafinio paruošimo programų paketus Adobe,
- įsisavinti naujas specializuotas: spalvų valdymo, ripavimo programas,
- domėtis šiuolaikinėmis spaudos technologijomis,
- gerai skirti spalvas, žinoti jų modelius,
- pageidautina, kad turėtų poligrafinį išsilavinimą ir praktinę darbo su paprastesnėmis sistemomis
patirtį,
- gerai kalbėti/rašyti lietuviškai ir angliškai.

Kiti reikalavimai: geras būdas, kruopštumas, tvarkingumas, darbštumas, lankstumas, lojalumas.

Siūlomas darbas perspektyvioje meninio-reklaminio profilio, šiuolaikinėje Skandinaviško įmonių
tinklo įmonėje, aukštos kompetencijos ir draugiškame kolektyve, komfortiškoje ir estetiškoje biuro
aplinkoje, naudojant naujausias IT ir sertifikuotas firmos 3M ScotchPrint Graphics (TM) spaudos
technologijas, galimybę kelti kvalifikaciją partnerių įmonėse.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2005 m. liepos 28 d.
Įvestas:
2005 m. birželio 28 d.

Brand Factory Kaunas UAB - naujai
reorganizuota, bet viena seniausiai rinkoje
dirbančių Skandinavijos-Lietuvos reklamos
ženklų ir skaitmeninės spaudos įmonė,
atliekanti dizaino, spaudos, gamybos,
montavimo ir projektų valdymo darbus visoje
Lietuvoje ir ES. Įmonė yra autorizuota
aukščiausios klasės ScotchPrint Graphics(TM)
atspaudų su iki 8 metų garantija gamintoja,
pastoviai investuojanti į modernias IT ir
spaudos technologijas. Dizaino darbai
atliekami MAC ir PC kompiuteriais,
skaitmeninė spauda - VUTEK, SCITEX, INCA,
HP spaudos sistemomis Lietuvoje, Suomijoje
ir Švedijoje.