Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #166009

TECHNOLOGAS NAUJIEMS GAMINIAMS

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Naujų produktų kūrimas;
- Gaminamų produktų receptūrų ir technologijų tobulinimas;
- Technologinių procesų parinkimas, tobulinimas;
- Dalyvavimas nustatant darbo normatyvus;

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas, maisto produktų technologijos specialybė;
- Darbo patirtis analogiškoje pozicijoje maisto pramonės įmonėje ne mažiau 3 metai;
- Puikios anglų ir rusų kalbos žinios;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Kūrybiškumas ir novatoriškumas;
- Analitinis mąstymas ir iniciatyvumas;
- Atsakingumas, reiklumas sau ir kitiems.

Įmonė siūlo

- Karjeros ir tobulėjimo galimybės;
- Geros darbo sąlygos bei priemonės, reikalingos darbui;
- Konkurencingas atlyginimas;
- Profesinio tobulėjimo galimybę (galimybė vykti į seminarus užsienyje);

Darbo skelbimo numeris
#166009

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. rugsėjo 25 d.
Įvestas:
2012 m. rugsėjo 10 d.

AB “Naujoji rūta” - viena didžiausių cukrinės konditerijos produktų gamintojų ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltijo šalyse, rinkai pateikia platų puikaus skonio konditerijos gaminių asortimentą. Mūsų produktai gaminami pagal bendrovės specialistų sukurtas originalias receptūras, atsižvelgiant į vartotojų skonį, nenaudojant sintetinių konservantų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!