Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #46553

Teisės ir personalo skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos Teisės ir personalo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga rengti Tarnybos kompetencijai priskirtų teisės aktų projektus, atstovauti Tarnybos interesams teismuose, koordinuoti Tarnybos techninės paramos bei investicinių projektų, įgyvendinamų Europos Sąjungos ir kitų finansavimo šaltinių lėšomis valdymą.

Pagrindinės funkcijos: Vadovaujantis Tarnybos nuostatais, Aplinkos ministerijos nuostatais, ministerijos darbo reglamentu, Skyriaus nuostatais, kitais teisės aktais ir šiuo pareigybės aprašymu, sprendžia savo kompetencijai priskirtus klausimus;Rengia ir vertina Tarnybos veiklą reglamentuojančių teisės aktų projektus, užtikrindamas leidžiamų dokumentų formos ir turinio atitikimą Lietuvos Respublikos įstatymams ir kitiems teisės aktams;Konsultuoja Tarnybos darbuotojus teisiniais klausimais bei teikia teisines išvadas, prireikus rengia paklausimus atitinkamoms institucijoms dėl teisės aktų taikymo;Siekiant užtikrinti tinkamą Tarnybos interesų atstovavimą pagal suteiktus įgaliojimus atstovauja Tarnybai visų instancijų bendrosios kompetencijos ir specializuotuose teismuose, išankstinio ginčų nagrinėjimo ne teismo tvarka institucijose, kitose institucijose, rengia procesinius teismo dokumentus ir įgaliojimus atstovauti Tarnybai teismuose ir kitose institucijose;Dalyvauja Tarnybos bei kitų institucijų organizuojamuose pasitarimuose, darbo grupių, komisijų darbe, užtikrinant tinkamą Tarnybos pozicijos atstovavimą Skyriaus kompetencijai priskirtais klausimais;Organizuoja ir koordinuoja įgyvendinamų Europos Sąjungos ir kitų finansavimo šaltinių lėšomis techninės paramos bei investicinių projektų priežiūrą, rengia ataskaitas, užtikrindamas tinkamą projektų vykdymą ir įgyvendinimą;Organizuoja ir rengia techninės paramos bei investicinių projektų, įgyvendinamų Europos Sąjungos ir kitų finansavimo šaltinių lėšomis, paraiškas, technines užduotis, užtikrindamas tinkamą dokumentų parengimą;Pagal patvirtintą Tarnybos dokumentacijos planą kaupia ir tvarko dokumentaciją, susijusią su įgyvendinamų Europos Sąjungos ir kitų finansavimo šaltinių lėšomis, užtikrindamas jos saugumą;Tvarko Tarnybos susirašinėjimą su šalies bei užsienio institucijomis bei tarptautinėmis organizacijomis techninės paramos bei investicinių projektų klausimais, užtikrindamas tinkamą įgyvendinamų Europos Sąjungos ir kitų finansavimo šaltinių lėšomis projektų vykdymą;Dalyvauja rengiant konkursus, projektus, įgyvendinamus Europos Sąjungos ir kitų finansavimo šaltinių lėšomis, užtikrindamas tinkamą projektų vykdymą ir įgyvendinimą;Dalyvauja organizuojant ir vykdant tarptautinius renginius ir projektus;Siekiant modernizuoti Tarnybos infrastruktūrą bei stiprinti institucinius gebėjimus, teikia pasiūlymus dėl Tarnybos plėtros projektų finansavimo šaltinių paieškos ir panaudojimo;Pavaduoja kitą Skyriaus vyriausiąjį specialistą jam nesant;Vykdo kitus Skyriaus vedėjo pavedimus.

Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas socialinių mokslų studijų srities teisės krypties išsilavinimas; mokėti anglų kalbą B2 lygiu; mokėti dirbti Microsoft Office programomis; mokėti naudotis elektroninėmis informacijos ieškos ir platinimo sistemomis; turėti darbo patirties teisės ir projektų valdymo srityje; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais hidrometeorologinę veiklą, valstybės tarnybą, darbo, civilinius santykius, viešąjį administravimą; išmanyti Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktus bei kitus dokumentus, reglamentuojančius projektų, įgyvendinamų Europos Sąjungos ir kitų finansavimo šaltinių lėšomis, valdymą; gebėti atlikti teisės aktų ekspertizę, rengti įsakymus ir kitus teisės aktus; gebėti valdyti, sisteminti ir analizuoti informaciją, susijusią su tarnybine veikla, rengti išvadas; gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą; gerai išmanyti teisės aktų rengimo tvarką, dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles; sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.

Įmonė siūlo

Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 12

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus Teisės ir personalo skyriuje, 313 kab., Rudnios g. 6, Vilniuje

Išsamesnė informacija: (8 5) 273 0178, s.muzilaite@meteo.lt

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#46553
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!