Teisininkas (-ė)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 314585

Darbo skelbimo numeris

314585

Darbo aprašymas

• sutarčių rengimas, analizė, derinimas, vykdymo priežiūra;
• teisinių dokumentų (pretenzijų, ieškinių ir kt.) rengimas, pateikimas teismams;
• teisminių procesų priežiūra, procesinių veiksmų atlikimas, vykdomųjų dokumentų gavimas;
• skolų išieškojimo vykdymas, kontrolė
• skolininkų bylų įmonėje administravimas ;
• draudiminių įvykių administravimas;
• teisinių išvadų reklamos, alkoholio kontrolės, prekių ženklų, ženklinimo ir kt. klausimais teikimas;
• darbuotojų konsultavimas teisės bei įstatymų taikymo klausimais;
• vykdyti kitus tiesioginio vadovo nurodymus ir užduotis.

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
• ne mažesnė nei dviejų metų teisininko darbo patirtis;
• civilinės, civilinio proceso teisės žinios ir praktinio taikymo patirtis;
• alkoholio kontrolės įstatymo, reklamos įstatymo žinios - privalumas;
• anglų ir rusų kalbų mokėjimas (būtina susikalbėti, skaityti ir galėti raštu parengti dokumentus);
• puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
• atsakingumas, pareigingumas, greita orientacija, savarankiškumas;
• kompiuterinis raštingumas.

Įmonė siūlo

• darbą tarptautinėje kompanijoje profesionalų komandoje;
• stabilų bei draugišką kolektyvą;
• galimybę realizuoti savo turimas žinias ir tobulėti;
• konkurencingą atlygio ir papildomų naudų paketą, atitinkantį Tavo patirtį.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 29 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 7 d.

UAB “BENNET DISTRIBUTORS”,
tarptautinės „SPI Group“ ir „Amber Beverage Group“ dalis,
viena didžiausių Lietuvoje alkoholinių gėrimų platintoja,
turinti specializuotų alkoholinių gėrimų parduotuvių tinklą „Bravo Alco“,