2022-07-29 11:26:48

Teisininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė siūlo darbą teisininkui (-ei). Ieškome kolektyvo nario, kuris pateiktų savo viziją ir būtų pasiruošęs jos įgyvendinimui, nebijodamas iššūkių darbe. Jeigu Jūs norite KURTI-AUGTI-TOBULĖTI savo profesinėje ir asmeninėje srityje kaip žmogus ir kaip teisininkas šis skelbimas skirtas Jums.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:
• turite aukštąjį universitetinį teisinį išsilavinimą;
• bent 3 - jų metų teisinio darbo patirtį;
• gebate mąstyti analitiškai;
• esate kruopštus ir atidus detalėms, sugebate kai reikia prisitaikyti prie aplinkybių, bet netampate per daug nuolaidžiu;
• gebate dirbti savarankiškai ir komandoje;
• esate nuovokus;
• esate lojalus;

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
• laisvę kurti;
• galimybę tobulėti ir augti;
• darbą aplinkoje kurioje vertinamas profesionalumas;
• profesionalų kolektyvą;
• galimybę dalyvauti mokymuose ir profesiniuose renginiuose;
• gryną orą, nes ligoninė įsikūrusi šimtamečių liepų apsuptyje.