Naujausi skelbimai

Teisininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70049

Darbo skelbimo numeris

70049

Darbo aprašymas

  • Įmonės vidaus dokumentų rengimas;
  • Sutarčių rengimas;
  • Teisinis situacijų vertinimas bei išvadų teikimas;
  • Konsultavimas teisiniais klausimais;
  • Teisinių dokumentų rengimas (pretenzijos, skundai, atsiliepimai, ieškiniai ir kt.)
  • Įmonės interesų atstovavimas santykiuose su trečiaisiais asmenimis;
  • Kitų įmonės veikloje kylančių teisinių klausimų sprendimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis (teisinis) išsilavinimas (pageidautina teisės magistras);
  • Darbo patirtis komercinės teisės srityje (ne mažiau 3 m.);
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Geras sutarčių teisės išmanymas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Gebėjimas sistemiškai mąstyti;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, atidumas, nuoseklumas;
  • Puikūs argumentavimo gebėjimai;
  • Lankstumas, iniciatyvumas.

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "Teisininkas (-ė)" siųsti el. paštu: cv@iki.lt.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 24 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 5 d.

UAB “Palink”, valdanti tris prekybos tinklus: IKI, IKIUKAS ir CENTO, yra viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse. Nuolat investuodami į naujausias technologijas, klientų aptarnavimo bei prekių kokybę ir išskirtinumą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, plėtrą ir novatoriškumą visada žengiame priešakyje.