Naujausi skelbimai

Teisininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110440

Darbo skelbimo numeris

110440

Darbo aprašymas

Teisinis tiek Lietuvos, tiek užsienio įmonių aptarnavimas: įmonių atstovavimas teisme, teisinis konsultavimas, sutarčių sudarymas, auditavimas, derybos dėl sutarčių su kliento kontrahentais

Reikalavimai

  • Baigtas aukštas teisinis universitetinis išsilavinimas (teisės magistro laipsnis);
  • Ne mažesnė nei 5 metų teisinio darbo patirtis;
  • Patirtis įmonių teisės, farmacijos teisės srityse;
  • Anglų kalbos, rusų kalbos bei kitų užsienio kalbų mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai.

Privalumas - advokato statusas.

Keliame sau ir kolektyvui aukštus reikalavimus bei tikslus, todėl siūlome galimybę kartu pajusti saldų jausmą juos pasiekus. Siūlome įdomų teisinį darbą bei nuo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2011 m. spalio 13 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 13 d.