Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #99821

Teisininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Sutarčių rengimas ir parengtų sutarčių tikrinimas
- Bendrovės norminių aktų ir kitų dokumentų rengimas
- Įmonės interesų atstovavimas santykiuose su trečiosiomis šalimis
- Ieškinių ir kitų procesinių dokumentų rengimas
- Teisinį situacijų įvertinimas bei išvadų teikimas
- Įmonės darbuotojų konsultavimas teisiniais klausimais

Reikalavimai

- Teisinis išsilavinimas
- Sėkminga panašaus darbo patirtis (ne mažiau kaip 1 metai)
- Puikus civilinės teisės ir kitų teisės aktų išmanymas
- Geros anglų ir rusų kalbų žinios (lenkų kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas)
- Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją, daryti išvadas ir teikti pasiūlymus
- Verslo supratimas (draudimo rinkos supratimas būtų didelis privalumas)
- Atsakingumas, atidumas, nuoseklumas
- Puikūs argumentavimo įgūdžiai
- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
- Komandiškumas, lankstumas, iniciatyvumas

Įmonė siūlo

Mes nesakome, kad bus lengva.
Tačiau užtikriname pagarba paremtą darbo kultūrą, profesionalų bendradarbiavimą. Specialiai jums pritaikyti mokymai padės jums tapti draudimo srities profesionalais.

Papildoma informacija

Jeigu norite augti kartu su mumis, laukiame jūsų gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško el. pašto adresu personalas@pzu.lt

Darbo skelbimo numeris
#99821

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. gruodžio 28 d.
Įvestas:
2010 m. gruodžio 10 d.

PZU Lietuva ir PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą. Operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Teisininkas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!