Naujausi skelbimai

Teisininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14075

Darbo skelbimo numeris

14075

Darbo aprašymas

Siūlome atsakingą ir perspektyvų darbą sparčiai augančioje verslo ir valdymo konsultacijų bendrovėje, draugiškame, patyrusiame ir labai darbščiame kolektyve. Darbo pobūdis: viešųjų pirkimų dokumentacijų rengimas įmonės viešojo sektoriaus klientams, pirkimų dokumentacijų rengimas privačiojo sektoriaus klientams, gavusiems ES struktūrinių fondų paramą, teisinės konsultacijos administruojant ES struktūrinių fondų paramą gavusius projektus.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas/ė);
Anglų kalba;
Vairuotojo pažymėjimas;
Patirtis rengiant viešųjų pirkimų dokumentaciją būtų privalumas;
Teisinio darbo patirtis būtų privalumas;

Įmonė siūlo

Nuolatinį darbą (pilna darbo diena arba puse darbo dienos);
Darbo vietą: kompiuteris, stalas, telefonas ir pan. (pagal poreikį galima derinti su darbu namuose);
Patyrusio teisės specialisto priežiūrą;
Patrauklias apmokėjimo sąlygas;

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 16 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 29 d.

UAB „SIKC“ (Struktūrinių investicijų konsultavimo centras) - Lietuvos konsultacinio verslo lyderis. Mes sėkmingai rengiame visą reikalingą dokumentaciją Klientams, siekiantiems gauti ir efektyviai pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų teikiama parama. Taip pat, nemažą įmonės veiklos dalį sudaro teikiamos finansinės, ekonominės paslaugos Klientams, norintiems efektyviai panaudoti turimus finansinius bei materialinius išteklius. Bendradarbiaudami su visomis Lietuvoje esamomis bankinėmis, kreditinėmis, paskolų garantijų, finansų ir kitų ekonominių sričių draudimo institucijomis, nuolat konsultuojame savo Klientus, planuojančius pirkti arba parduoti verslą, padedame pritraukti skolintą kapitalą ir gauti paramą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.
Siekdama užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, UAB „SIKC“ subūrė ir bendradarbiauja su pačiais geriausiais specialistais, turinčiais ilgametę darbo patirtį su įvairiais Europos Sąjungos fondais, Lietuvos ir užsienio valstybių verslo paramos ir plėtros skatinimo programomis, Lietuvos ir užsienio bankais