https://www.cvmarket.lt/61251

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #61251

Teismo posėdžio sekretorius (karjeros valstybės tarnautojas)

CVMarket.lt klientas
Kretinga
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: organizuoti teismo posėdį, fiksuoti jo eigą protokole, sutvarkyti bylą teismo posėdžiui pasibaigus, taip pat atlikti kitą darbą, susijusį su raštinei priskirtų funkcijų vykdymu.

Pagrindinės funkcijos: Išrašyti teismo šaukimus, paruošti pranešimus, užklausimus, raštus, reikiamas dokumentų kopijas proceso dalyviams, įstaigoms, apie jų išsiuntimą pažymėti bylos informaciniame lape, išsiųsti išvardintus ar įteikti dokumentus. Išsiųsti byloje dalyvaujantiems asmenims ieškininių pareiškimų (pareiškimų, prašymų) skundų nuorašus. Baudžiamosiose bylose įteikti (išsiųsti) teisiamiesiems nuosprendžių (nutarčių) nuorašus (kopijas). Nedalyvaujantiems byloje asmenims išsiųsti teismo sprendimus, įstatymo numatytais terminais. Tikrinti teismo šaukimų proceso dalyviams įteikimą, paaiškėjus, kad teismo šaukimas neįteiktas, pranešti nagrinėjančiam bylą teisėjui. Sudaryti civilinių ir baudžiamųjų bylų, paskirtų nagrinėti teismo posėdyje sąrašą ir posėdžio dieną iškabinti jį informaciniame stende arba prie teismo posėdžių salės durų. Prieš teismo posėdį patikslinti, kas iš šauktų asmenų atvyko, pasirūpinti, kad prieš teismo posėdį ir po posėdžio pertraukos, teismo nurodytu laiku, visi proceso dalyviai teismo salėje užimtų jiems skirtas vietas, apie baigtą pasiruošimą informuoti teisėją Rašyti teismo posėdžio protokolą ir įstatymo numatytais terminais įteikti teisėjui pasirašyti. Išrašyti vykdomuosius raštus Įsiūti į bylą dokumentus apie teismo šaukimų įteikimą, teismo priimtus dokumentus ir rašytinius įrodymus, teismo posėdžio protokolą, proceso dalyvių pasižadėjimus, teismo sprendimus, sunumeruoti bylos lapus, sudaryti į bylą įsiūtų dokumentų apyrašą.Nustatyta tvarka vesti bylų, paskirtų nagrinėti teismo posėdyje apskaitos žurnalą.Ne vėliau kaip per 3 dienas išnagrinėtas bylas atiduoti raštinei. Raštu informuoti raštinę apie bylas išsiųstas ekspertizei atlikti, apie teisėjo indekso pakeitimą, apie bylas, perduotas nagrinėti kitam teisėjui.Suvesti reikalingus bylų duomenis į Lietuvos informacinę teismų sistemą Vykdyti kitus teismo pirmininko, teisėjo ar raštinės vedėjo pavedimus, susijusius su jo tiesioginėmis funkcijomis.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas arba aukštesnysis išsilavinimas, arba iki 1995 m. įgytas specialusis vidurinis išsilavinimas; mokėti dirbti šiomis kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorel bei naudotis garso ir vaizdo įrašymo aparatūra; gebėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas bei savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą; būti pareigingam, darbščiam, kūrybingam, gebėti bendrauti; išmanyti Lietuvos Respublikos teisės aktų normas, reglamentuojančias teismo protokolo turinį ir tokio protokolo surašymo tvarką; sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti raštvedybos taisykles; kelti profesinę kvalifikaciją; būti susipažinusiam su tarnybinio etiketo reikalavimais.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: B
Pareigybės kategorija: 4

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Teismo raštinėje, II aukštas, Kretingos rajono apylinkės teisme, Vytauto g. 4, Kretingoje.


Išsamesnė informacija: (8 445) 78 592, (8 445) 78 590

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#61251
Jūs kandidatuojate į:
Teismo posėdžio sekretorius (karjeros valstybės tarnautojas)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!