Darbo skelbimo numeris #809235
Darbas iš namų

Telekomunikacijų bendrovės klientų aptarnavimo specialistas

Subtilis, UAB
Iš namų

Darbo aprašymas

  • Nuotolinis darbas (iš namų) klientų aptarnavimo specialistui (Customer Service representative);

  • Bilietų valdymas CRM platformoje;

  • Pagalba valdant bei nukreipiant klientus;

  • Tinklo aktyvumo stebėjimas dėl nuokrypių;

  • Kolegų iš kitų padalinių (pavyzdžiui, pardavimo skyriaus) konsultavimas;

  • Darbas kartu su kitais komandos nariais siekiant pagerinti klientų aptarnavimo procedūras;

  • Pagalba atliekant kitas užduotis;

Reikalavimai

  • Lietuvių ir anglų kalbų žinios (žodžiu ir raštu);

  • Klientų aptarnavimo ir bendravimo įgūdžiai;

  • 1-2 metų patirtis klientų aptarnavimo srityje;

  • Darbo patirtis, naudojant „Helpdesk“ programinę įrangą;

  • Darbo patirtis interneto ar telekomunikacijų pramonėje;

  • Darbo patirtis, kuriant vartotojo vadovus ar mokomuosius vaizdo įrašus;

  • Gebėjimas efektyviai valdyti laiką ir dirbti su minimalia priežiūra;

  • Pagrindiniai įgūdžiai naudojant nuotraukų / vaizdo įrašų redagavimo programinę įrangą;

  • Geri „Microsoft Excel“ įgūdžiai;

  • Privalumas: patirtis naudojant „Zendesk“, „Kibana“, API ar scenarijų kūrimas / naudojimas;

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#809235
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!