Naujausi skelbimai

Telemarketingo pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159064

Darbo skelbimo numeris

159064

Darbo aprašymas

Nekilnojamojo turto agentūros "RE/MAX" teikiamų tarpininkavimo paslaugų pristatymas klientams
- iškeltų tikslų įgyvendinimas
- kontaktų su privačiais klientais užmezgimas ir palaikymas

Reikalavimai

Noras dirbti aktyvių pardavimų srityje;

  • Orientacija į rezultatą;
  • Bendravimo (žodžiu ir raštu) įgūdžiai;
  • Klientų aptarnavimo įgūdžiai ir patirtis;
  • Darbo kompiuteriu patirtis;
  • Mandagumas, iniciatyvumas, komunikabilumas;
  • Rusų kalbos žinios- privalumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Įgyti aktyvių pardavimų patirties, kuri bus naudinga tolimesnei karjerai.
  • Dalyvauti įvairiuose įgūdžių lavinimo mokymuose.
  • Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 18 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 18 d.
Atlyginimas:
1000 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

RE/MAX - lyderiai nekilnojamojo turto rinkoje.
RE/MAX specializuojasi tarpininkavimo srityje perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą, konsultuoja klientus aktualiais nekilnojamojo turto klausimais, analizuoja ir komentuoja situaciją nekilnojamojo turto rinkoje.