2022-07-29 11:26:48

Telemarketingo vadybininkas Nekilnojamojo turto kompanijoje

CVMarket.lt klientas
Nuo 500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Mūsų komandai reikia pastiprinimo!  Šiuo metu ieškome klientų vadybininko (-ės) darbui telefonu:

Jeigu tu neįsivaizduoji darbo be bendravimo su žmonėmis, puikiai komunikuoji ir tau reikalingas lankstus dienos grafikas, mes nekantraujame su tavimi susipažinti!

Prisijungsi į itin ambicingą ir veržlią nekilnojamojo turto brokerių komandą, su kuria kiekvieną dieną sieksi puikių rezultatų.

Esi gavęs komplimentų, kad moki bendrauti, esi komunikabilus? – come on board!

Būsi atsakingas/-a už:

• Paslaugos pristatymą telefonu, vadinamuosius “šaltus skambučius” naujiems klientams

• Susitikimų brokeriui organizavimą

• Bendravimą telefonu su esamais klientais

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

• Turi arba sieki aukštojo išsilavinimo

• Drąsiai komunikuoji, Tau patinka bendrauti

• Gebi kryptingai siekti rezultato ir pozityviai mąstai

• Atkaklumas ir atsakingumas Tavo asmeninės savybės

• Puikiai bendrauji žodžiu lietuvių kalba

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

• Fiksuotą atlygį ir priedus (~500 Eur ir daugiau į rankas už 0,5 etato). Atlyginimo dydis nėra ribojamas, priklauso nuo pasiektų rezultatų

• Profesionalų, jaunatvišką ir draugišką kolektyvą. Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda. Ja išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame

• Šiuolaikišką darbo aplinką - darbo vieta viename moderniausių biurų miesto centre, o esant poreikiui ir galimybę kaskartėmis dirbti namuose

• Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus

• Visas darbui reikalingas priemones

• Lankstų grafiką, galimybę dirbti 0,5 etatu, derinti mokslus su darbu.

Čia Tavimi pasitiki ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas laiko planavimą pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo.