https://www.cvmarket.lt/53916

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #53916

Telšių rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas (ekologas)

CVMarket.lt klientas
Telšiai
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Vyriausiojo specialisto (ekologo) pareigybė reikalinga vykdyti vietos savivaldos institucijoms įstatymais ir kitais norminiais aktais nurodytas funkcijas aplinkos apsaugos bei gamtinių išteklių naudojimo srityse.

Pagrindinės funkcijos: 7. Savo darbe vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais norminiais aktais, Savivaldybės tarybos sprendimais, Mero potvarkiais, Administracijos direktoriaus įsakymais, Tarybos reglamentu, Administracijos nuostatais, vidaus darbo tvarkos taisyklėmis ir šiuo pareigybės aprašymu. Pagal kompetenciją ruošia Tarybos sprendimų, Mero potvarkių, Administracijos direktoriaus įsakymų projektus, skelbia juos spaudoje. Dalyvauja įgyvendinant Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus ir kitus norminius teisės aktus, Tarybos sprendimus medžioklės, laukinės gyvūnijos ir veterinarijos srityse. Organizuoja saugomų teritorijų ir gamtos paminklų tinkamą priežiūrą. Teikia Savivaldybės tarybai pasiūlymus dėl saugomų teritorijų ir gamtos paminklų steigimo. Organizuoja Lietuvos Respublikos želdynų įstatymo ir susijusių norminių teisės aktų įgyvendinimą, išduoda leidimus želdiniams šalinti ir kitaip pertvarkyti, priima sprendimus dėl želdinių atkūrimo, vykdo jų kontrolę. Teikia konsultacinę pagalbą gamtosauginėms problemoms spręsti investiciniuose projektuose. Kontroliuoja gamtos išteklių (vandenviečių, smėlio karjerų) naudojimą. Dalyvauja organizuojant ir kontroliuojant pavojingų ir nepavojingų atliekų tvarkymą. Dalyvauja aplinkos taršos prevencijos organizacinėje ir kontrolės veikloje.Organizuoja visuomenės ekologinį švietimą. Pagal kompetenciją teikia reikalingą informaciją planuojant aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų panaudojimą, rengiant šios programos ataskaitas ir sąmatas, rengiant aplinkos apsaugos gerinimo programą. Kompetencijos ribose tiria ir nagrinėja piliečių ir institucijų prašymus, pareiškimus ir skundus bei ruošia į juos atsakymus.Dalyvauja investiciniuose aplinkosauginiuose projektuose. Vyriausiasis specialistas (ekologas) atskaitingas kitam vyriausiajam specialistui (ekologui).Teikia savo veiklos metinę ataskaitą Administracijos direktoriui.Vyriausiasis specialistas (ekologas) vykdo Administracijos direktoriaus įsakymus ir pavedimus, pagal kompetenciją vykdo Savivaldybės tarybos sprendimus, jei šie neprieštarauja įstatymams.Visus klausimus, susijusius su atostogų, komandiruočių suteikimu bei išvykimu iš darbo dėl kitų priežasčių, privalo suderinti su Administracijos direktoriumi. Atsako už efektyvų, nuolatinį, kruopštų pareigų vykdymą, pavedimų kokybišką ir savalaikį vykdymą.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas biomedicinos mokslų studijų sritis ekologijos ir aplinkotyros krypties išsilavinimas; mokėti dirbti šiomis kompiuterinėmis programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais valstybės tarnybą, darbo santykių reguliavimą bei vykdomas funkcijas ir mokėti juos taikyti; mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, teikti pasiūlymus ir priimti sprendimus; išmanyti raštvedybos taisykles, sugebėti rengti sprendimų projektus, ieškinius ir įvairius raštus pagal raštvedybos taisykles; turėti vairuotojo pažymėjimą ir mokėti vairuoti automobilį.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 9

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Juridinio ir personalo skyriuje, 310 kab., Žemaitės g. 14, Telšiuose.


Išsamesnė informacija: (8 444) 56 190


Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#53916
Jūs kandidatuojate į:
Telšių rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas (ekologas)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!