2022-07-29 11:26:48

Teo Verslo klientų pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Esi talentingas savo srities #profesionalas? Gali neabejoti, jog dirbant Teo tavo #žinios bei patirtis pravers įveikiant neeilinius #iššūkius. Smulkaus ir vidutinio verslo klientų padalinyje ieškome proaktyvaus, iniciatyvaus ir atsakingo pardavimų vadybininko (-ės).

Pagrindinės Tavo atsakomybės:

• Pagaba ir informacijos teikimas telefonu (išeinantys/įeinantys skalmbučiai) verslo #klientams, užtikrinant geriausios patirties klientui suteikimą.
• Papildomų paslaugų/produktų #pardavimas verslo klientams.
• Klientų poreikius atitinkančių #sprendimų teikimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

• Atkakliai ir užtikrintai sieki užsibrėžtų #tikslų.
• Domiesi #IT ir #telekomunikacijų sritimi.
• Esi komunikabilus (-i) ir gebi aiškiai perteikti informaciją.
• Turi puikias lietuvių kalbos žinias (rusų ir anglų kalbos būtų privalumas).
• Esi #iniciatyvus (-i), atsakingas (-a), disciplinuotas (-a), noriai ir greitai mokaisi naujų dalykų.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

• Puikias darbo sąlygas bei galimybę dirbti #tarptautiniais vadybos standartais besivadovaujančioje bendrovėje.
• #Draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir #tobulėti kartu.
• Plačias horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes #TeliaCompany įmonių grupėje.
• Kompetenciją atitinkantį atlygį, motyvuojančią priedų sistemą ir papildomas naudas.

Laukiame Tavo CV!

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.