2022-07-29 11:26:48

Teritorijų priežiūros vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
700 - 900 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Šiuo metu mūsų komandai ieškome aktyvaus ir veiklaus TERITORIJŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKO (-ĖS), kurio pagrindinės funkcijos bus:

- Marijampolės regiono teritorijų priežiūros darbų organizavimas, paskirstymas darbuotojams, jų darbo koordinavimas ir kontrolė;
- Darbo rezultatų analizė, planų vykdymas;
- Esamų ir naujų teritorijų priežiūros sutarčių administravimas ir įgyvendinimas;
- Klientų įsiskolinimų valdymas, gautų pretenzijų sprendimas.

Reikalavimai

- Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
- organizacinio - koordinacinio darbo patirtis;
- puikūs bendravimo, konfliktinių situacijų spendimo ir derybų įgūdžiai;
- geri darbo kompiuteriu (MS Office programų naudojimo) įgūdžiai;
- atsakingumas, operatyvumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
- vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

- Geras darbo sąlygas;
- platų atsakomybių lauką, galimybę savarankiškai priimti sprendimus;
- visas darbui reikalingas priemones;
- darbo užmokestį priklausantį nuo darbuotojo asmeninio rezultatyvumo.