Ar esate pozityvus(-i)?

1. Kai vadovas pasikviečia mane pokalbiui, aš galvoju, kad jis nori aptarti su manimi kokią nors problemą arba neigiamai mane įvertinti.
2. Kai susiduriu su sunkumais darbe ar namuose, kitus gyvenimo aspektus taip pat pradedu vertinti neigiamai.
3. Kai susiduriu su nesklandumais darbe, manau, kad jie yra ilgalaikiai.
4. Kai komandai, kuriai priklausau, sekasi sunkiai, aš manau, kad tai yra trumpalaikiai sunkumai, kurie gali būti išspręsti labai greitai.
5. Kai man nepaskiriama užduotis, kurios aš norėčiau, manau, kad šiuo metu neturiu specifinių užduočiai atlikti reikalingų įgūdžių. Aš nemanau, kad esu visiškai niekam tikęs.
6. Kai nutinka kažkas, ko aš nemėgstu, manau, kad tai yra paplitęs reiškinys, kuris vargins mane ir toliau.
7. Kai man sekasi gerai atlikti užduotį, aš tikiu, kad taip yra dėl to, kad aš esu gabus(-i). Aš negalvoju, kad man sekasi tik šioje specifinėje veiklos srityje.
8. Kai sulaukiu pripažinimo ar apdovanojimo, galvoju, kad sėkmė čia suvaidino didesnį vaidmenį, nei mano sugebėjimai.
9. Kai sugalvoju gerą idėją, būnu nustebęs savo kūrybingumu. Tokiais atvejais konstatuoju, kad tai yra tik sėkminga diena ir, kad neturėčiau pernelyg daug tuo džiaugtis.
10. Kai darbe nutinka kažkas negero, aš pastebiu, kad visi bendradarbiai prisidėjo prie to kas įvyko. Aš negalvoju, kad esu nekompetentingas (-a) ir, kad mane derėtų apkaltinti.
11. Kai pavyksta laimėti didelį konkursą, aš tikiu, kad tai įvyko dėl to, kad konkurentai yra silpnesni už mus.
12. Kai aš vadovauju komandai ir pavyksta sėkmingai užbaigti projektą, sėkmės kaltininkais laikau sunkų darbą ir komandos narių indėlį, vietoje to, kad save įvertinčiau kaip gerą vadovą(-ę).
13. Kai priimu sprendimą, kuris pasiteisina, tai vertinu kaip savo analitinio darbo arba turimų įgūdžių specifinėje srityje pasekmę. Aš nemanau, kad esu stiprus(-i) sprendimų priėmėjas(-a).
14. Kai pasiekiu ilgalaikį išbandymų kupiną tikslą, aš save sveikinu ir galvoju apie visus savo įgūdžius, kuriuos panaudojau, kad tai pasiekčiau.
CV MARKET