Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #108789

Testuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Interneto portalų ir aplikacijų testavimas, dokumentacijos ruošimas;
- Testavimo scenarijų kūrimas;
- Bendradarbiavimas su programuotojų komanda;
- Srities naujienų sekimas ir pasiūlymai dėl jų diegimo.

Reikalavimai

- Susipažinimas su testavimo metodikomis;
- Analitinis, techninis mąstymas, kruopštumas, savarankiškumas, atsakingumas;
- Noras tobulėti bei mokytis;
- Komandinio darbo įgūdžiai;
- Geros anglų kalbos žinios;
- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
- Panašaus darbo patirtis;
- Automatizuoto testavimo įrankių išmanymas WEB aplikacijoms;
- Bazinės programavimo kalbų žinios;
- IT išsilavinimas (gali būti nebaigtas).

Įmonė siūlo

- Iššūkius sparčiai augančioje ambicingoje įmonėje;
- Įdomų darbą draugiškame jauname kolektyve;
- Galimybes teikti pasiūlymus būti išgirstam!
- Tobulėjimo bei karjeros galimybes;

Darbo skelbimo numeris
#108789
Jūs kandidatuojate į:
Testuotojas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!