Naujausi skelbimai

Testuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108789

Darbo skelbimo numeris

108789

Darbo aprašymas

- Interneto portalų ir aplikacijų testavimas, dokumentacijos ruošimas;
- Testavimo scenarijų kūrimas;
- Bendradarbiavimas su programuotojų komanda;
- Srities naujienų sekimas ir pasiūlymai dėl jų diegimo.

Reikalavimai

- Susipažinimas su testavimo metodikomis;
- Analitinis, techninis mąstymas, kruopštumas, savarankiškumas, atsakingumas;
- Noras tobulėti bei mokytis;
- Komandinio darbo įgūdžiai;
- Geros anglų kalbos žinios;
- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
- Panašaus darbo patirtis;
- Automatizuoto testavimo įrankių išmanymas WEB aplikacijoms;
- Bazinės programavimo kalbų žinios;
- IT išsilavinimas (gali būti nebaigtas).

Įmonė siūlo

- Iššūkius sparčiai augančioje ambicingoje įmonėje;
- Įdomų darbą draugiškame jauname kolektyve;
- Galimybes teikti pasiūlymus būti išgirstam!
- Tobulėjimo bei karjeros galimybes;

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 5 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 5 d.

Įmonė, valdanti labai lankomus lietuviškus interneto portalus (one.lt, demotyvacija.lt, lol.lt, gaspadine.lt mamosreceptai.lt, spice.lt, visireceptai.lt ir kt.) bei sparčiai auganti užsienio šalyse, plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario.