Naujausi skelbimai

Tiekėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 1116

Darbo skelbimo numeris

1116

Darbo aprašymas

Medžiagų tiekimas į ststybos objektus

Reikalavimai

- Darbo patirtis;
- išprusimas inžinierinėse įmonės veiklos srityse;
- Pakankamos žinios statybinės veiklos valdyme;
- Atsakingumas;
- Sąžiningumas.

Siūlome palankias darbo sąlygas, plačias sugebėjimų įgyvendinimo galimybes, darbo užmokestį, atitinkantį pasiektus rezultatus. Galimybę studijuoti.

Papildoma informacija

Ieškome energingo žmogaus, sugebančio dirbti savarankiškai. Nusimato tobulėjimo perspektyvos.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
17 gegužės 2004
Įvestas:
19 balandžio 2004

UAB bendra Lietuvos - Vokietijos įmonė Alnora, tai nedidelė statybinė organizacija. Pagrindinė veiklos sritis gyvenamųjų namų statyba. Šuo metu intensyviai statome Kalnėnų kvartale.