Naujausi skelbimai

Tiekimo skyriaus vadybininkui (-ei) Šiauliuose

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104675

Darbo skelbimo numeris

104675

Darbo aprašymas

Prekių asortimento formavimas;
Prekių tiekimo iš Lietuvos ir užsienio tiekėjų organizavimas, koordinavimas ir kontrolė;
Naujų tiekėjų paieška, derybų vedimas, rinkos analizė, ataskaitų rengimas;
Glaudus bendradarbiavimas su tiekėjais;
Prekių apyvartumo, likučių valdymas;
Pardavimų analizė;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (taikomoji matematika, fizika, ekonomika;)
Ne mažiau kaip 3 m. analogiško darbo patirtis;
Puikūs anglų, rusų kalbos įgūdžiai;
Geri vokiečių, lenkų kalbos įgūdžiai būtų privalumas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Iniciatyvumas, atsakingumas;
Greita orientacija ir geri organizaciniai įgūdžiai;

Įmonė siūlo

Įdomų ir dinamišką darbą;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Geras darbo sąlygas;

Papildoma informacija

CV nurodant pareigybę "TIEKIMO VADYBININKAS šIAULIUOSE" siųsti el. paštu: info@personalolinija.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 19 d.

Mūsų klientė - kompanija, kurios pagrindinė veikla yra didmeninė bei mažmeninė prekyba maisto produktais bei plataus vartojimo prekėmis, šiuo metu darbą siūlo: