Naujausi skelbimai

Tiekimo vadybininkas (-ė) (higienos prekės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 77381

Darbo skelbimo numeris

77381

Darbo aprašymas

Jis (ji) bus atsakingas (-a) už tiekimo organizavimą, užsakymų pateikimą ir kontrolę, produkcijos parinkimą, pardavimo, prekių likučių analizę, bendravimą su gamintojais bei komandos nariais iš Kazachstano tiekimo ir prekių užsakymo klausimais bei kt.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (vadybos srityje);
panašaus darbo patirtis daugiau nei 1m. (pageidautina tiekimo srityje);
puikios anglų ir rusų kalbų žinios (žodžiu/raštu);
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
analitiškumas;
savarankiškumas, iniciatyvumas, organizaciniai gebėjimai.

Atsakingą, savarankišką darbą šiuolaikiškoje kompanijoje, geras darbo ir atlygio sąlygas.

Papildoma informacija

Savo gyvenimo aprašymą su nuoroda "Tiekimo vadybininkas (-ė) (higienos prekės)" galite siųsti el. paštu kaunas@noriudarbo.lt arba faksu (8~37) 406834

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 16 d.
Įvestas:
2009 m. lapkričio 16 d.

Mūsų klientė - tarptautine prekyba užsiimanti įmonė, importuojanti prekybinę įrangą bei plataus vartojimo prekes iš Vokietijos, Italijos, Lenkijos ir kt. bei užsiimanti eksportu į Kazachstano rinką, šiuo metu dirbti Kaune ieško: