2022-07-29 11:26:48

Tiekimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
1100 - 1500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Darbo pasiūlymas tiekimo vadybininkei (-ui) Kvapų namuose Vilniuje

IEŠKOME tiekimo vadybininkės (-o) Vilniuje

Darbo pobūdis:

  • Prekių ir žaliavų tiekimo planavimas, jų užsakymų koordinavimas;
  • Bendradarbiavimas su esamais tiekėjais ir naujų tiekėjų paieška;
  • Prekių likučių valdymas;
  • Darbas su muitine ir transporto įmonėmis;
  • Naujų prekių, žaliavos, taros paieškos;
  • Informacijos apie naujas prekes pateikimas;
  • Etikečių valdymas (planavimas, spausdinimo užsakymas).

Kvapų namai yra didžiausia aromaterapinių ir natūralios kosmetikos produktų gamintoja Lietuvoje. Mums jau 15 metų!

Reikalavimai

Reikalingi įgūdžiai:

  • Aukštasis išsilavinimas su darbo pobūdžiu susijusia sritimi (ekonomikos, verslo, vadybos ar pan.);
  • Laisvas komunikavimas lietuvių ir anglų kalbomis (papildomos užsienio kalbos – privalumas);
  • Patirtis tiekimo ar panašaus pobūdžio srityje;
  • Patirtis dirbant su apskaitos ir verslo valdymo sistema Rivilė;
  • Savarankiškumas ir stiprūs planavimo įgūdžiai;
  • Bendradarbiavimas;
  • Kruopštumas ir atsakingumas;
  • Noras mokytis, domėtis aromaterapijos ir natūralios kosmetikos kryptimis;
  • Atsakingo vartojimo, aplinkos tausojimo nuostatų, darnaus ir sveiko gyvenimo būdo siekio.

…bei šių asmeninių savybių:

  • Meilės augalams ir žmonėms;
  • Pomėgio bendrauti;
  • Paslaugumo, noro padėti kitiems, kantrumo, noro mokytis ir tobulėti;
  • Sąžiningumo ir atsakingumo.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Darbą pilnu etatu (40 val. per savaitę);
  • Pradinį atlyginimą priklausomai nuo patirties (1100 – 1400 eur brutto);
  • Dosnų darbuotojo krepšelį ir nuolaidas Kvapų namų produktams;
  • Jaukią, gamtos apsuptyje esančią darbo vietą Verkių parke;
  • Galimybę dirbti su retomis, vertingomis ir labai kokybiškomis augalinėmis medžiagomis ir produktais;
  • Puikią ir kvapnią atmosferą bendraminčių bendruomenėje;
  • Galimybę semtis žinių, mokytis ir tobulėti kasdien;
  • Galimybę išbandyti naujus dalykus ir įdomias veiklas.