Naujausi skelbimai

Tiesioginis pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 374222

Darbo skelbimo numeris

374222

Darbo aprašymas

  • Ieškome darbuotojo, kuris turėtų patirties pardavimų vadybos srityje, tiesiogiai kontaktuojant su klientais;
  • Darbuotojas turėtų būti atsakingas už naujų klientų paiešką, bei dirbtų su esamais;
  • Tinkamai reprezentuotų įmonę, stengtųsi dėl rezultatų ir norėtų „augti“ kartu su mumis;
  • Rimtai žiūrėtų į pateiktas užduotis, nes už gerai atliktą darbą siūlome premijas.

Reikalavimai

  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Patirtis pardavimų srityje;
  • Komunikabilumas;
  • Darbštumas;
  • Punktualumas;
  • Ambicingumas.

  • Visas su darbu susijusiąs priemones ( automobilį, darbo telefoną ir kitą);
  • Priedus priklausančius nuo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. liepos 11 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 12 d.

PIRMAS IR VIENINTELIS JOKIAI GYDYMO ĮSTAIGAI NEPRIKLAUSANTIS DANTŲ SKENAVIMO CENTRAS LIETUVOJE.

Darome panoramines, smilkinkaulio apatinio žandikaulio sąnario (SAŽS 2D ir 3D) rentgeno nuotraukas ir kūginio pluošto kompiuterines tomografijas (KPKT, 3D technologija). Esame tam, kad Jūs saugiai siųstumėte pacientus dantų skenavimui. Mes viską atliksime greitai ir efektyviai ir pacientai grįš pas Jus.

CT-Dent yra pirmaujanti, nepriklausoma dantų skenavimo įmonė pasaulyje, teikianti aukščiausios kokybės paslaugas.