Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #309644

Tinklalapio turinio redaktorius (-ė) / Informacijos koordinatorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Informacijos atnaujinimas website (programų, datų, kainų, nuotraukų apdorojimas ir įkėlimas)
- Iš partnerių gautos informacijos operatyvus apdorojimas ir talpinimas svetainėje
- Praktikantų darbų koordinavimas
- Vertimų koordinavimas
- Turinio apipavidalinimas
- Duomenų surinkimas bei suvedimas

Reikalavimai

- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel, Word ir kt.)
- Kruopštumas, atidumas detalėms
- Kūrybiškumas ir inciatyvumas darbe
- Rišli ir gramatiškai taisyklinga lietuvių kalba
- Vizualinis estetikos suvokimas
- Gabėjimas dirbti rutinišką darbą
- HTML/CSS suvokimas būtų privalumas
- Domėjimasis kelionėmis būtų privalumas

Įmonė siūlo

- Darbą augančioje turizmo paslaugų įmonių grupėje
- Mokymosi galimybes
- Nuobodžiauti neleisiantį draugišką ir jaunatvišką kolektyvą

Darbo skelbimo numeris
#309644

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Atlyginimas: 400 - 550 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 19 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 21 d.

Esame išradingi ir patikimi kelionių organizatoriai, kuriems svarbiausia įgyvendinti žmonių svajonę keliauti. Pardavinėjame poilsines, pažintines keliones, slidinėjimą, kruizus Europoje ir visame pasaulyje.
Taip pat siūlome didžiausią egzotinių kelionių pasirinkimą visoje Lietuvoje! Esame iššūkių nebijanti komanda, kuri išties profesionali – patys organizuojame keliones, užsakome bilietus, rezervuojame viešbučius, pasirūpiname vizomis ir kitais rūpesčiais.

Daugiau