https://www.cvmarket.lt/343091

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #343091

Tinklo inžinierius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Aš esu Vladimiras Suvorovas, vadovauju Telia pagrindinių tinklų komandai. Šiuo metu ieškau naujo komandos nario, kuris sustiprintų mūsų komandą savo talentu ir puikiais darbo rezultatais.

Tavo naujas iššūkis?
Tau patikėsime Telia verslui ir gyventojams teikiamų paslaugų aktyvavimo, modifikavimo ir gedimų šalinimo automatizavimo įrankių kūrimą ir diegimą, bei esamų priežiūrą ir efektyvinimą. Taip pat tu busi atsakingas už paslaugų aktyvavimo įrankių bei proceso tinkle priežiūrą, problemų identifikavimą ir efektyvinimo veiksmų inicijavimą ir koordinavimą.

Koks (-ia) esi Tu?
Pasižymi komunikabilumu, analitiniu mąstymu ir orientacija į efektyvų bei kokybišką problemų sprendimą. Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, efektyvus laiko valdymas bei konfliktinių situacijų sprendimas yra Tau būdingos savybės.

Tavo asmenybė:

  • Inovatyvus ir analitiškas
  • Orientuotas į sprendimus
  • Supranti ne tik technologijas, bet ir žmones
  • Orientuotas į tikslą ir klientą

Tavo patirtis ir privalumai:
  • Išsilavinimas telekomunikacijų srityje
Tavo didžiausias privalumas - Kompetencija ir patirtis tinklo automatizacijos įrankiuose: NFVI/NSX, Cisco NSO, Python Netmiko, Ansible ir kiti;
  • Technologinės žinios bei praktinė darbo patirtis SDN bei tradicinių duomenų perdavimo tinklų srityje;
  • Supranti arba moki script‘avimo programavimo kalbas: Perl, Python, Ruby, PHP, MySQL ir t. t.
  • Esi ne tik komandos žaidėjas, bet ir greitai mokaisi savarankiškai bei pasižymi orientacija į kokybiškus darbo rezultatus
  • Domėjimasis naujomis technologijų tendencijomis ir kryptimis bei sistemomis
  • Anglų kalbos žinios

Susidomėjai?
Norėtum prisijungti prie Telia Tinklo paslaugų komandos? Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu +370 6 160 6709 (Rolanda).

Prisijunk prie Telia!


Darbo skelbimo numeris
#343091

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 27 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 5 d.

CVMarket.lt klientas

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. „Telia Lietuva“ yra Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione. „Telia Lietuva“ akcijomis prekiaujama „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje, o „Telia Company“ akcijos yra „Nasdaq Stockholm“ ir „Nasdaq Helsinki“ vertybinių popierių biržos sąrašuose.

Daugiau