Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101046

Tolimųjų reisų vairuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Tarptautiniai pervežimai.
Konteinerių pervežimai.
Gabenimai Beneliukso šalyse.

Reikalavimai

Vairuotojo teisės: C,CE kategorijos.
Vairuotojo stažas: nuo 0 metų iki 3 metų patirtis tarptautiniuose pervežimuose.
Vairuotojo kortelė ( tachografas).
ADR sertifikatas (jei neturite įmonė pasirūpina apmokymais).
CMR pildymas.
Mokėti naudotis navigacija, orientuotis vietovėje.
Būti tvarkingu, atsakingu,rimtu darbuotoju.
Rimtas požiūris į darbą.

Privalumai:
Darbo patirtis tarpatautiniuose pervežimuose.
Užsienių kalbos mokėjimas.

1225 Lt pagrindinį atlyginimą, priedus už naktines valandas, priedus už darbą švenčių dienomis.
Komandiruotpinigiai - 42,- EUR/ dieną.

Pasiteirauti galima el.paštu: gretanyderyte (eta) bamvermeer.lt, o CV prašome siųsti per CV Market sistemą.
Telefonas pasiteiravimui: 8 615 16455

Papildoma informacija

Darbo skelbimo numeris
#101046

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2013 m. sausio 29 d.
Įvestas:
2012 m. liepos 18 d.

B.A.M.Vermeer Services - tarptautiniai pervežimai, konteinerių pervežimai, gabenimai Beneliukso šalyse.
B.A.M. Vermeer Services sunkvežimiai kasdien dirba visoje Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos, Ispanijos teritorijoje. Mūsų transporto priemonės aprūpintos sudėtinga transporto sekimo sistema Transics, kuri leidžia atidžiai stebėti krovinio buvimo vietą. Visi mūsų vairuotojai turi reikiamą įrangą, ADR sertifikatus, o tai leidžia mums pasiūlyti platų paslaugų spektrą pervežant LTL ar SLR krovinius.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!