Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #422945
Atranka internetu

Tolimųjų reisų vairuotojas/ Long distance driver (ES)

CVMarket.lt klientas
Olandija

Darbo aprašymas

Tarptautinės kelionės tentu (tautliner) su daliniais (kartais ADR) kroviniais į Didžiąją Britaniją.

Krovininių automobilių aprašymasScania Topline su maisto šaldytuvu, DAF XF 106.460 (super) erdvi kabina su maisto šaldytuvu, “Onboard” kompiuteriai “TX-MAX”

Bazės infrastuktūraMiestas-Eindhoven (Olandija), WiFi internetas, tualetai+dušai, skalbimo mašina + džiovyklė, virtuvė, parduotuvė šalimais

Įprastas darbo grafikas: 6 savaitės komandiruotė + 2 savaitės namuose.Ilgesnės ar trumpesnės darbo kelionės yra galimos, bet darbuotojas turi dirbti ne mažiau nei 36 savaites per metus.

Kelionės į darbą: Jūs skrisite į darbą iš artimiausiai Jūsų namų esančio oro uosto, taip pat bus pasirūpinta transportu iki Jūsų krovininio automobilio.

Kelionės į namus: Jūs būsite paimtas iš bazės ir nuveštas iki oro uosto.Susidomėjote?Prašau susisiekti!

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas C+E + 95 kodas

  • Skaitmeninė vairuotojo kortelė

  • (Ne)teistumo pažyma

  • ADR pažymėjimas

  • Anglų arba vokiečių kalbos žinios

Įmonė siūlo

Jūsų atlyginimas susidės iš šių dalių:

  • Mėnesinis atlyginimas (~ 440,- eur netto 520,50 eur bruto per mėnesį)
  • Komandiruotpinigiai ~ 50,- eur už komandiruotės dieną + 10,- eur už dieną DE, FR ir AT
  • motyvaciniai priedai už geras kuro sąnaudas, gerą darbą
  • priedas už nepertraukiamą darbo stažą įmonėje - 1,- eur už dieną, dirbant 1 metus įmonėje, palaipsniui augantis iki -5,- eur per dieną
  • “našumo” priedas iki 8,- eur per dieną, kai vairuotojo vairavimo laikas yra didelis (80% nuo viso dirbto laiko)
  • priedai prie atlyginimo už darbą DE, FR ir AT
  • atlyginimas mokamas kas mėnesį iki 10-os kito mėnesio dienos.

Už 21 darbo dieną vidutinis atlygis 1972,- eur

Už 31 darbo dieną vidutinis atlygis 2692,- eur

 Kontaktinis tel. susisiekti: +37061516455

Darbo skelbimo numeris
#422945

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Olandija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1700 - 2700 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 24 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 26 d.

Olandijos bendrovės B.A.M.Vermeer Services'' atstovybė Vilniuje

Bendrovėje dirba daugiau nei 40 profesionalių tarptautinių reisų vairuotojų.
Vairuotojai kasdien keliauja Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos, Ispanijos bei Italijos teritorijoje. Mūsų transporto priemonės aprūpintos sudėtinga transporto sekimo sistema Transics, kuri leidžia atidžiai stebėti krovinio buvimo vietą. Visi mūsų vairuotojai turi reikiamą įrangą, ADR sertifikatus, o tai leidžia mums pasiūlyti platų paslaugų spektrą pervežant LTL ar SLR krovinius.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!