Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #221775

Tolimųjų reisų vairuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

SIŪLOME MOKYMUS IR PO JŲ PASIŪLOME DARBDAVĮ!
(suteikiame kvalifikaciją)

Apie siūlomas darbo vietas ir mokymus informaciją teikiame
kiekvieną ketvirtadienį, 10 val., Jeruzalės g. 53, Vilnius.

Kontaktai pasiteirauti: (8~5) 269 7369
el.paštas: atranka(et)mokymas.eu
www.mokymas.eu.

Reikalavimai

Darbštumas, sąžiningumas, pareigingumas, noras mokytis.

Fiksuotą darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.
Visas socialines garantijas.
Reikalingas darbui priemones.

Darbo skelbimo numeris
#221775

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 28 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 12 d.

VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras - statybos, transporto bei inžinerinės pramonės sektorių partneris profesinio mokymo srityje. Mes mokome suaugusius siekiančius įgyti profesiją arba tobulinti turimą kvalifikaciją. Padedame įmonėms apsirūpinti kvalifikuotais darbuotojais.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!