Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12078

Transporto bilietų klientų aptarnavimo vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • aptarnaujančio personalo darbo organizavimas ir mokymai pagal kokybės standartus;
  • santykių su klientais valdymas;
  • transporto bilietų užsakymų kontrolė

Reikalavimai

  • darbas su centrinėmis rezervavimo sistemomis (CRS);
  • klientų aptarnavimo patirtis kelionių IATA patvirtintoje agentūroje;
  • geri bendravimo, komandos formavimo ir vadovavimo įgūdžiai;
  • puikūs anglų ir rusų k. įgūdžiai

Įmonė siūlo

  • galimybę realizuoti savo patirtį ir sugebėjimus;
  • patrauklų atlyginimą

Darbo skelbimo numeris
#12078

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. kovo 14 d.
Įvestas:
2006 m. vasario 20 d.

Sparčiai besiplečianti, rinkoje lyderiaujanti įmonė, kuri organizuoja ir vysto elektroninę bilietų platinimo sistemą.

Daugiau