Naujausi skelbimai

Transporto ekspedicijos vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7904

Darbo skelbimo numeris

7904

Darbo aprašymas

Krovinių vežimo organizavimas su vežėjais ir užsienio partneriais telefonu, užsakymų priėmimas, sutarčių sudarymas, atsakomybė už krovinių pervežimą.

Reikalavimai

- transporto ekpeditoriaus darbo patirtis būtina (ne mažiau kaip 2 m.)
- motyvacija dirbti transporto kompanijoje
- sklandi anglų kalba
- aktyvumas ir draugiškumas

Darbą profesionalioje ir ryžtingoje komandoje, išskirtinį atlyginimą.
Geras darbas geram tarnsporto ekpedicijos vadybininkui!

Papildoma informacija

Jei savo ateitį siejate su transporto kompanija, siųskite savo CV ir motyvacinį laišką el. paštu pfcg@pfcg.lt. Tel./faks.: (5) 2346516.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. liepos 25 d.
Įvestas:
2005 m. liepos 12 d.

Mūsų klientė – viena didžiausių krovinių gabenimo kompanijų, turinti platų partnerių tinklą visoje Europoje ir didelį nuosavą automobilių parką, į savo stiprią komandą Vilniuje kviečia

TRANSPORTO EKSPEDICIJOS VADYBININKĄ (-Ę)