Naujausi skelbimai

Transporto (importo) vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343730

Darbo skelbimo numeris

343730

Darbo aprašymas

  • Pervežimo procesų organizavimas;
  • Pervežimo procesų valdymas ir kontrolė nuo krovinio pasikrovimo iki terminalo;
  • Savalaikis iškilusių problemų sprendimas;
  • Ryšių su esamais vežėjais palaikymas ir naujų vežėjų paieška;
  • Įmonės iškeltų tikslų įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Patirtis transporto, logistikos srityje - privalumas;
  • BŪTINAS rusų, anglų kalbų mokėjimas, papildomų kalbų mokėjimas - privalumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo/ derybų įgūdžiai;
  • Gebėjimas greitai ir efektyviai spręsti iškilusius probleminius klausimus bei valdyti stresines situacijas;
  • Gebėjimas priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę;
  • Sąžiningumas.

Įmonė siūlo

- Svarstytumėme kandidatus su patirtimi transporto srityje;
- Siūlome konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo jūsų kompetencijos;
- Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės ir kolegų palaikymas.
Atlyginimas
Sutartinis;
Su perspektyva didėti.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 9 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 12 d.

UAB „Šturvalas“ – pagrindinė ir valdančioji kompaniją grupėje TL NIKA, ji atsako už krovinių srautų pasiskirstymą bei jų optimalų planavimą, efektyvų pristatymą ir logistinių užduočių sprendimą. Kontroliuoja sandėlių darbą ir transporto judėjimą. Kompanijos įsteigtos Kazachstane ir Vokietijoje, dirba su klientais Europos ir vidurines Azijos teritorijoje. Tvarko užsakymus ir derina pervežimo ypatumus, o transportavimo metu teikia aktualią informaciją.

Transporto ir logistikos kompanijų tinklas “TL NIKA GROUP”, sėkmingai veikiantis Lietuvoje, Vokietijoje, Kazachstane bei Kirgizijoje.
Mūsų darbas pervežti jūsų krovinį parenkant optimaliausią transportą atitinkantį jūsų pageidaujamo tranzito laiko ir pervežimo kaštų santykį. Pilni, daliniai ir negabaritiniai kroviniai gabenami įtraukiant visas transporto priemonių rūšis.

www.tlnika.lt