Naujausi skelbimai

Transporto priemonių draudimo produktų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108475

Darbo skelbimo numeris

108475

Darbo aprašymas

- Taisyklių, tarifų ir metodikų transporto priemonių (KASKO) draudimo produktams kūrimas ir priežiūra
- Pardavimo darbuotojų konsultavimas nustatant draudimo sutarties sąlygas klientams
- Mokymų apie transporto priemonių (KASKO) draudimo produktus vedimas

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (matematinis išsilavinimas – privalumas)
- Darbo patirtis draudimo produktų kūrime ir/arba rizikos vertinimo srityje (transporto priemonių draudimo produktų kūrimo ar/ir rizikos vertinimo patirtis – didelis privalumas)
- Analitinis mąstymas, savarankiška sprendimų paieška, iniciatyvumas
- Diplomatija ir geri bendravimo įgūdžiai
- Gilinimasis į savo sritį ir noras tobulėti
- Geros anglų kalbos žinios – didelis privalumas

Mes nesakome, kad bus lengva. Tačiau užtikriname pagarba paremtą darbo kultūrą ir profesionalų bendradarbiavimą, kurių dėka greitai tapsite draudimo srities profesionalais. Pažadame

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 8 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 1 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.