Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #402191
Atranka internetu

Transporto skyriaus analitikas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Prie mūsų komandos kviečiamas prisijungti Transporto skyriaus analitikas (-ė):

    Darbai, kurie Tavęs laukia:

  • Vykdysi bendrovės automobilių telemetrijos (GPS) apskaitą bei kontrolę;
  • Administruosi, apskaitysi ir kontroliuosi degalų duomenis bei kelionių lapus, teiksi ataskaitas;
  • Vykdysi bendrovės transporto priemonių draudimo, remonto ir techninės priežiūros apskaitą;
  • Tikrinsi, apdorosi ir tvirtinsi gautas sąskaitas;
  • Derinsi bei rengsi dokumentus ir technines sąlygas viešiesiems pirkimams, kontroliuosi sutarčių vykdymą;
  • Proaktyviai dalyvausi transporto skyriaus veikloje.

Reikalavimai

    Mes tikimės, kad Tu:

  • Turi darbo patirties transporto priežiūros ir organizavimo srityje (privalumas);
  • Esi įgijęs aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Moki anglų kalbą (privalumas);
  • Turi labai gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS excel);
  • Esi iniciatyvus, pareigingas, savarankiškas, orientuotas į rezultatus;
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (privalumas).

    Mes Tau siūlome:
  • Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Puikias galimybes mokytis ir tobulėti;
  • Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų.

    Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

    Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Darbo skelbimo numeris
#402191
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!