Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #221379

TRANSPORTO SPECIALISTAS (darbui su ES/NVS klientais)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

* Jūs būsite atsakingi už dalinių krovinių gabenimo organizavimą į (iš) ES / NVS, ryšių palaikymą su esamais klientais, krovinių komplektavimą, vežėjų ir klientų paiešką, derybas, geriausių pasiūlymų ruošimą klientams;

Reikalavimai

* Darbo patirtis tarptautinių pervežimų organizavimo srityje (su daliniais kroviniais – privalumas), geras anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba – privalumas), pozityvumas, energingumas ir noras dirbti šaunioje komandoje;

* Darbą šiuolaikiškoje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes, draugišką bendrų tikslų siekiantį kolektyvą, konkurencingą atlyginimo paketą.

Jeigu tikrai turite patirties transporto srityje, lauksime Jūsų CV su nuoroda "Transporto specialistas (ES/NVS)" el. paštu: cv{eta}jobinlogistics.eu

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#221379

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 9 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 6 d.

Esame nepriklausomi personalo paieškos ir atrankos specialistai. Vykdome viešus ir neskelbiamus konkursus.
Ieškantiems darbo arba norintiems jį keisti transporto, logistikos sektoriaus specialistams šiuo metu arba ateityje galime pasiūlyti laisvas darbo vietas Lietuvoje ir užsienyje. Daugiau informacijos apie mus rasite tinklapyje www.JobinLogistics.eu
Mūsų klientė - sėkmingai dirbanti, šiuolaikiška, turinti platų lojalių klientų ratą kompanija, teikianti transporto, krovinių ekspedicijos ir logistikos paslaugos. Kompanija iš konkurentų išsiskiria ypač kokybišku aptarnavimu, klientų poreikių supratimu bei lanksčia kainų politika. Kompanija perveža visų rūšių krovinius, yra visų sudėtingumo lygių eksporto, importo, muitinės procedūrų tarpininkas. Teikia laikinas krovinių sandėliavimo, perkrovimo, distribucijos paslaugas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!