Naujausi skelbimai

Transporto vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 77702

Darbo skelbimo numeris

77702

Darbo aprašymas

Naujų klientų paieška;
Bendravimas su esamais klientais, jų konsultavimas;
Komercinių pasiūlymų rengimas;
Sutarčių sudarymas ir užsakymų vykdymo kontrolė;
Domėjimąsis rinkos tendencijomis ir esama situacija;
Efektyvus skyriaus darbo organizavimas.

Reikalavimai

Ieškomas patyręs transporto vadybininkas dirbęs pardavimų srityje, galintis aktyviai ieškoti naujų klientų bei tikintis rinkos tendencijomis.
Muitinės tarpininko pažymėjimas - privalumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome įdomų darbą augančioje kompanijoje;
Karjeros perspektyvas;
Puikias darbo sąlygas;
Apmokymus ir palaikymą.

Papildoma informacija

Norinčius dalyvauti konkurse prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą su nuoroda "Transporto vadybininkas(-ė)" el. paštu jurgita@cvzemaitija.lt arba faksu nr. 8 (46)259127.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 24 d.
Įvestas:
2009 m. lapkričio 24 d.
Papildoma info apie atlyginimą:
Sutartinis

CV Žemaitija - inovatyvi personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas. Šiuo metu vykdome darbuotojo paieškos ir atrankos konkursą TRANSPORTO VADYBININKO pareigoms Klaipėdoje užimti.