Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #506970

Transporto vadybininkas, (-ė)

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jūsų diena:

  • Krovinių pervežimų organizavimas ir maršrutų sudarymas;
  • Transporto ir krovinių judėjimo kontrolė;
  • Pervežimo dokumentų administravimas;
  • Tolimųjų reisų vairuotojų darbo organizavimas, jų poreikių analizė ir tinkamų sprendimų priėmimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:

  • Esate komunikabilus, gebantis bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis sprendžiant iškylančias darbines problemas;
  • Greitai orientuojatės įvairiose situacijose;
  • Mokate savarankiškai priimti sprendimus;
  • Esate energingas ir inovatyvus;
  • Puikiai mokate rusų ir anglų k.;
  • Turite patirties logistikos sektoriuje (privalumas);
  • Gyvenate Klaipėdoje ar Vilniuje.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:

  • Dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Vidinius ir išorinius mokymus:
  • Karjeros galimybes;
  • Realizuoti savo darbines idėjas;
  • Motyvacinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#506970

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1230 - 1760 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. vasario 5 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 6 d.

Viena didžiausių Lietuvos logistikos kompanijų „Vlantana“, vienijanti 2500 darbuotojų ir turinti daugiau nei 1550 sunkvežimių parką, specializuojasi FTL pervežimuose visoje Europos Sąjungoje ir NVS šalyse. 25 metų patirtį sukaupusi tarptautinė kompanija sprendžia klientų logistikos ir transportavimo poreikius pramonės, prekybos ir vartotojų tiekimo grandinėje.
Siekdama būti logistikos inovacijų lydere, teikdama aukščiausios kokybės ir unikalias klientui paslaugas, būdama įkvepiančiu ir atsakingu prieš visuomenę bei aplinką darbdaviu, įmonė vadovaujasi šiomis vertybėmis: inovatyvumas, lyderystė, atsakingumas, pagarba ir gyvybingumas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!