TRANSPORTO VADYBININKAS(-Ė)-TRANSPORTO VADYBININKO ASISTENTAS(-Ė) (gali būti studentas)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308928

Darbo skelbimo numeris

308928

Darbo aprašymas

  • Dokumentacijos tvarkymas;
  • Klientų aptarnavimas;
  • Krovinių maršrutų planavimas Pabaltijo šalyse;
  • Bendravimas su užsienio partneriais.

Reikalavimai

  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, atkaklumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Rusų kalbos žinios būtų privalumas;
Gali būti studentas (ė)

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą;
  • Karjeros galimybes;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Draugišką kolektyvą;

Savo CV ir motyvacinį laišką su nuoroda TRANSPORTO VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė) siųskite el. paštu: mindaugas.paukste{eta}easting.lt

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 12 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 14 d.

Easting įmonių grupės veikla – tarptautinė krovinių logistika, krovinių gabenimas žemės, oro, jūrų transportu visoje Europoje ir Pasaulyje. Muitinės tarpininko ir muitinės sandėlio paslaugos.
Įmonių grupė per metus aptarnauja daugiau nei 2.000 Klientų ir 40.000 krovinių. Daugiau informacijos www.easting.lt

Įmonė Easting Transline ieško energingo, motyvuoto, atsakingo žmogaus, norinčio įsilieti į mūsų kolektyvą ir siūlome darbą TRANSPORTO VADYBININKUI arba TRANSPORTO VADYBININKO ASISTENTUI (-EI) VILNIUJE: