Naujausi skelbimai

Transporto vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 388769

Darbo skelbimo numeris

388769

Darbo aprašymas

- Bendravimas su klientais.
- Tolimųjų reisų vairuotojų darbo organizavimas ir kontrolė.
- Maršrutų planavimas, transporto judėjimo ir valdymo kontrolė, ir apskaita.
- Krovinių ir klientų paieška.

Reikalavimai

- BŪTINA PATIRTIS.
- Anglų, rusų k. žinojimas.
- Darbas kompiuteriu MS Word, Exel ir t.t (privalumas - InfoTrans)
- Komunikabilumas, greita orientacija.
- Pozityvus mąstymas.

- Gerą ir laiku mokamą atlyginimą priklausomai nuo darbo rezultatų.
- Socialines garantijas.
- Draugišką kolektyvą.
- Galimybę tobulėti profesinėje srityje.

Darbo vieta:
Vilnius, Zietelos g. 3

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 19 d.
Įvestas:
2019 m. spalio 21 d.
Atlyginimas:
Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Siekdama tikslų, GTV GROUP ir KO sparčiai augo ir plėtėsi, tapdama savo srities rinkos lydere. Per 13 veiklos metų, kompanija išaugo į 5 GTV ženklu pažymėtas įmones, kurios savo klientams siūlo plataus spektro prekių ir paslaugų kompleksą: dėvėtų ir naujų transporto priemonių dalių pardavimą, didmeninį ir mažmeninį variklių ir greičių dėžių pardavimą, testinių automobilių komplektus, neardytų automobilių, motociklų, kitų transporto priemonių pardavimą, teikia nupirkimo aukcionuose, demontavimo bei transporto paslaugas į Vakarus ir NVS šalis. Šiandien mes - kryptingai dirbančių 200 žmonių komanda, pelniusi partnerių ir nuolatinių klientų pasitikėjimą.