Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #309719

Transporto vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Transporto užsakymų administravimas;
Transporto planavimas;
Krovinių ekspedicija;
Darbas su verslo valdymo sistema;
Dokumentu susijusiu su pervežimais sisteminimas;
SF išrašymas.

Reikalavimai

Komunikabilumas;
Atsakingumas;
Sugebėjimas priimti tinkamus sprendimus per trumpą laiką;
Noras tobulėti.

Įmonė siūlo

Įmonėje taikoma bonusų sistema pagal mėnesio rezultatus;
Neturintiems patirties Transporto ir Logistikos srityje, galimybė būti apmokytiems šios srities specialistų;
Reali galimybė tobulėti, siekti aukštesnių pareigų.

Darbo skelbimo numeris
#309719

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 22 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 24 d.

UAB “AUVEDA”- tai šiuolaikiška bei socialiai orientuota transporto kompanija, teikianti transportavimo ir logistikos paslaugas Lietuvos bei Pabaltijo rinkoje. Įmonėje dirba jauna, energinga, kūrybinga, siekianti užsibrėžtų tikslų komanda, kuri visuomet pasiruošusi pateikti inovatyvius bei abipusiai naudingus kliento logistikos optimizavimo būdus. Įmonės valdomą transportą sudaro nuosavos ir kontraktinės, (termiškai sandarios, tentinės) transporto priemonės, pritaikytos plataus asortimento produkcijos distribucijai bei pervežimams. Optimali įmonės apimtis padeda išlaikyti konkurencingus įkainius rinkoje, betarpišką ryšį su klientu ir lankstumą. Auveda veikia skaidraus verslo principais vidinėje bei išorinėje aplinkoje.

Daugiau