Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #221374

Transporto vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą transporto vadybininkui;
Tentinio transporto krovimas, tarptautiniais maršrutais;
Bendravimas su vairuotojais, darbo laiko planavimas, bendravimas su klientais, darbas su transporto programa ir t.t.

Reikalavimai

Reikalingas tik darbo patirtį transporto įmonėje turintis asmuo, mokantis užsienio kalbą ar kalbas žodžiu.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas.

Darbo skelbimo numeris
#221374

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 800 - 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2015 m. balandžio 6 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 8 d.

UAB „Jungtinės Transporto Pajėgos“ įkurta 2004-aisiais metais. Pagrindinė mūsų veiklos sritis – krovinių gabenimas žemės transportu. Gabename ne tik standartinius, bet ir ADR, dalinius bei negabaritinius krovinius.
Dirbdami su patikimais krovinių pervežimo užsakovais ir CMR draudimą turinčiais vežėjais, galime užtikrinti stabilumą ir operatyvumą.

Nuolat didindami savo kompetenciją, siekiame lyderiauti Lietuvos tarptautinio transporto ir logistikos srityje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!