Naujausi skelbimai

Transporto vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110395

Darbo skelbimo numeris

110395

Darbo aprašymas

  • Krovinių pervežimų organizavimas;
  • Ryšių su esamais klientais ir partneriais palaikymas;
  • Įmonės teikiamų paslaugų plėtra;
  • Ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis transporto ekspedicijos srityje (patirtis būtina);
  • Derybų įgūdžiai;
  • Noras ir gebėjimas operatyviai organizuoti darbą ir spręsti problemas;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (anglų, rusų);
  • Atsakingumas;
  • Profesionalus požiūris į darbą.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Patrauklų atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Jeigu reikia, suteikiama gyvenamoji vieta.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymus siųskite per CV Market sistemą arba elektroniniu paštu: karolis@ktg.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Marijampolė
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 13 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 13 d.

Transporto - ekspedicijos paslaugų įmonė nuo 1995 m. Pagrindinė mūsų įmonės veikla - tarptautiniai krovinių gabenimai tentinėmis 90 m3 puspriekabėmis ir 120 m3 autotraukiniais, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas vilkikais su specialiomis puspriekabėmis - platformomis, pritaikytomis vežti nestandartinio ilgio, pločio, aukščio ir/ ar svorio krovinius (autobusus, autovežius, žemės ūkio techniką, vilkikus, konteinerius ir kt.).