Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167373

Transporto vadybininkas pervežimams žemės transportu

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Darbas su įmonės klientais, paslaugų tiekėjais, partneriais;
  • Informacijos apie prekes sisteminimas ir pateikimas muitinei priimtina forma;
  • Komercinių pasiūlymų klientams ruošimas;
  • Pardavimai esamiems klientams.

Reikalavimai

  • Puikios rusų kalbos žinios: raštu ir žodžiu;
  • Puikus Excel‘io išmanymas;
  • Patirtis transporte;
  • Patirtis darbe su muitinės procedūromis;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, komandinio darbo patirtis;
  • Patirtis darbe su klientais.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Karjeros galimybes;
  • Komandiruotes.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#167373

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 3 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 3 d.

UAB Abipa Logistics - tarptautinių krovinių gabenimo įmonė Lietuvoje, teikianti visas su krovinių gabenimu susijusias paslaugas. Sukaupta patirtis, profesionalumas bei platus partnerių tinklas visame pasaulyje sudarė galimybes išplėsti veiklą ir įkurti ofisus: Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje, Kazachstane. Kliento verslo supratimas ir logistikos išmanymas padeda veikti operatyviai kintančioje rinkos situacijoje ir išlikti patikimais krovinių gabenimo partneriais.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!