Naujausi skelbimai

Transporto vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159458

Darbo skelbimo numeris

159458

Darbo aprašymas

  • aktyvi naujų vežėjų paieška;
  • krovinių pervežimų koordinavimas;
  • komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
  • bendravimas su muitinės tarpininkais;
  • iškilusių klausimų sprendimas;
  • ryšių su esamais vežėjais palaikymas.

Reikalavimai

  • geros rusų ir lenkų kalbų žinios;
  • bendravimo ir derybų įgūdžiai tiek telefonu, tiek susitikimų metu;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • orientacija į rezultatus;
  • savarankiškumas, sąžiningumas, kruopštumas, užsibrėžtų tikslų įgyvendinimas;
  • kitų užsienio kalbų mokėjimas (būtų privalumas);
  • patirtis krovinių pervežimo srityje (būtų privalumas).

Įmonė siūlo

  • perspektyvų darbą jaunatviškame kolektyve;
  • darbo užmokestį, atitinkantį rezultatus;
  • visas profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • galimybę keliauti po Lietuvą ir į užsienį;
  • socialines garantijas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 10 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 26 d.

Kompanija „Baltic Solutions“ jau daugelį metų savo partneriams siūlo platų paslaugų spektrą tarptautinių krovinių pristatymo srityje. Per visą šį laiką kompanija įsitikino: „Be efektyvios logistikos - bet kuri idėja lieka tik idėja“.