Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11858

Transporto vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Dalinių ir pilnų krovinių pervežimų organizavimas į/iš Italijos, Vokietijos, Austrijos, Ispanijos.
Transporto organizavimas bei kontrolė.
Darbas su jau esamais klientais, paslaugos pardavimas naujiems užsakovams.

Reikalavimai

Aukštasis transporto vadybos išsilavinimas - privalumas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė)
·Panašaus darbo patirtis - privalumas
·Puikiai mokėti lietuvių, anglų ir rusų kalbas
·Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
·Transporto rinkos žinios, gera orientacija
·Vairuotojo pažymėjimas, automobilis - privalumas
·Motyvacija, noras tobulėti, atsakingumas, drąsa, ryžtas, pasitikėjimas, mokėjimas išsisukti iš keblių situacijų, kruopštumas, komunikabilumas.

Įmonė siūlo

Atsakingą ir dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve.
Galimybę realizuoti save.
Karjeros, tobulėjimo galimybes, prestižą bei finansinę gerovę.

Darbo skelbimo numeris
#11858

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. kovo 7 d.
Įvestas:
2006 m. vasario 7 d.

Transporto paslaugas teikianti imone, besispecializuojanti smulkių/dalinių krovinių pervezimais, turinti platų partnerių tiklą visoje Europoje bei NVS salyse. Sėkmingai plečianti savo veiklą, ieško:

Daugiau