Naujausi skelbimai

Transporto vadybininkė(as)-ekspeditorė(ius).

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 77400

Darbo skelbimo numeris

77400

Darbo aprašymas

Siūlome darbą transporto vadybininkei(ui)-ekspeditorei(iui) .
-aktyvi naujų klientų paieška, klientų užsakymų vykdymas;
-sutarčių su naujais klientais ruošimas, derinimas, pasirašymas;
-darbas su pilnais ir daliniais kroviniais;
-ryšių palaikymas su senais, lojaliais klientais;
-rinkos kainų ir klientų poreikių analizė;
-kompetentingas ir operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

-ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis tarptautinių pervežimo organizavimo, darbo su klientais, vežėjais srityje;
-iniciatyvumas, komunikabilumas, atkaklumas, atsakingumas ,derybiniai įgūdžiai;
-geras anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu; Vokiečių kalba -rusų kalba;
-gebėjimas savarankiškai ir lanksčiai spręsti iškilusiais problemas;
-geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
(Savų klientų turėjimas būtų privalumas).

Įmonė siūlo

Sutartinį darbo užmokestį, atitinkantį darbo rezultatus.

Papildoma informacija

CV siųsti : vidmantas@transgesta.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 16 d.
Įvestas:
2009 m. lapkričio 16 d.

Transporto paslaugų ekspedicinė įmonė. Siūlome darbą transporto vadybininkei(ui)-ekspeditorei(iui).