Naujausi skelbimai

Transporto valdymo sistemų pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104640

Darbo skelbimo numeris

104640

Darbo aprašymas

Aktyvus autotransporto valdymo sistemų pardavimas esamiems ir naujiems klientams;
Aktyvi naujų klientų paieška;
Derybos ir sutarčių sudarymas;
Programos tobulinimas pagal klientų pageidavimus kartu su IT specialistais

Reikalavimai

Aktyvumas ir darbštumas;
Komunikabilumas;
Bendravimas lietuvių ir rusų/anglų kalbomis;
Žinios apie transporto valdymo sistemas ir darbo patirtis su jomis;
Tikslumas, korektiškumas, atsakingumas ir draugiškumas;
Noras tobulėti;
Vairuotojo pažymėjimas (būtinas).

Įmonė siūlo

Išsamius mokymo kursus prekybos ir technikos srityje;
Kuro išlaidų padengimą;
Nešiojamąjį kompiuterį;
Mobiliojo telefono išlaidų kompensaciją;
Darbą ir karjeros galimybę tobulėti sparčiai augančioje įmonėje;
Malonų, draugišką, palaikantį ir pasiruošusį padėti kolektyvą.

Papildoma informacija

Pardavimo vadybininko darbo užmokestį sudaro: pagrindinis darbo užmokestis + skatinamieji priedai ir aukščiau minėtas darbo priemones.
CV siųsti su motyvaciniu laišku ir pageidaujamu darbo užmokesčiu nurodžius "AUTO VADYBININKAS"
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 19 d.

UAB „GSM Apsauga“ – tarptautinė įmonė, parduodanti ir montuojanti šiuolaikines ir vis labiau populiarėjančias namų apsaugos srityje belaides namų apsaugos sistemas. Įmonėms siūlome transporto valdymo ir stebėjimo sistemas, leidžiančias efektyviau planuoti automobilių darbą bei išlaidas. „GSM Apsauga“ siūlo daug įvairių paslaugų – nuo belaidės apsaugos sistemos įrengimo bei priežiūros iki asmeninio klientų aptarnavimo administratoriaus ir klientų aptarnavimo visą parą.